| EmyChirilianu a întrebat:

Bună, vreau sa deschid un server privat de Metin2 și nu mă prea descurc la unele lucruri, știu chestiile elementare care trebuie să le fac dar sprijin ajutor.Cine e interesat de a mă ajuta să deschidem un server să mă contacteze la id : ee_emyy, sau să lase răspuns aici. Dau fundă, mulțumesc.

3 răspunsuri:
| firstjack13 a răspuns:

Metin 2 united este destul de usor de da de la lvl30 si iti da toate itemele +9pana la lvl 95 cresti usor
30-40 cresti la orci(oriunde nu in castel)
40-60 cresti la orci in castel
60-70 cresti in padurea rosie daca ai 75 pica cate 1kkk odata cu mental
70-95 daca ai iteme bune poti creste in v3 adica in waterni cavern
eu pana aicea am ajuns sper ca ti-am fost de ajutor
funda?

| EmyChirilianu explică:

Eu vreau să deschid un server pe Metin2United am jucat, dar vreau serverul meu.

| EmyChirilianu explică:

Cine e interesat să mă contacteze, încă aștept.