| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa imi bag niste jocuri in telefon ps: nu am android la tel, ii mai vechi.As vrea niste jocuri (jar).Dar am o problema cand descarc de pe net jocuri imi descarca o arhiva care are o multime de fisiere si nu stiu cum sa le bag in tel.(vreau sa bag jocuri in telefon de pe pc).Mai de mult cand descarcam jocuri imi descarca doar 1 fisier si anume jar.Ala il bagam in tel si din tel deschideam fisieru si il instalam si mergea jocul.Acum cum v-am spus cand descarc imi descarca o arhiva cu o multim de fisiere si nu stiu cum sa o bag in telefon. Spuneti-mi de unde as putea descarca jocuri (doar 1 fisier adica acel jar), sau cum sa-mi pun aceste jocuri cu arhiva pe tel... Funda +vot

Răspuns Câştigător
| Brancardierii a răspuns:

Din acele multe fisiere le bagi asa cum sunt prin USB sau CARD in tel si iti v-a aparea ca un singur fisier
Daca nu merge asa baga arhiva direct.
(una din doua 100% iti merge, eu unul cand aveam un Nokia 6300 asa procedam si mi-au mers)
Funda?