| TheOne13 a întrebat:

Vreau sa instalez Yandere Simulator, dar nu prea mi-a iesit.Am incercat cu uramtoarele site-uri:
https://yanderedev.wordpress.com/downloads/
en.softonic.com
Bun.Pe YouTube,am vazut ca ii da o fila WinRar. Eu stiu ca am WinRar.L-am cautat in "Search Windows",doar ca "NO RESULT". Intrebarea mea este:
Daca imi iau WinRAR din nou, pot instala jocul? Dati-mi link daca aveti pentru download-ul WinRAR-ului.
Tot ce trebuie sa stiti este ca nu am Mac.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Gonrax a răspuns:

Da, instalează-ți iar WinRar (nici eu nu îl mai aveam și nu stiu de ce laughing) și ia-l de pe alt site, nu fake-urile alea laughing)