| AnimeDrawer a întrebat:

vreau sa ma joc minecraft 1.6.4 forge cu vreo 13 moduri dar dupa ce dau play (am pus modurile cum trebuie) nu se mai deschide si nu inteleg de ce. putin ajutor?

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

13 moduri? nu-s cam multe? ce face fiecare? nu cumva se incurca unul in altul? A aparut o eroare, incearca sa mai scoti din moduri si ar trebui sa-ti mearga!

| AnimeDrawer explică (pentru RB26DETT):

Am rezolvat problema. in loc sa fie java gasita intr-un loc, era gasita in alt loc si a trebuit sa schimb locatia in niste setari din launcher. si nu, nu erau prea multe moduri (am jucat si cu 60)