| Antonia679 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un laptop nou. Ma gandeam la un Asus, acesta e bun : Laptop Asus X553MA-XX402D cu procesor Intel® Pentium® Quad Core N3540, 2.16GHz, 4GB, 500GB, Intel® HD Graphics, FreeDOS, Black? E bun pentru gaming? (minecraft, gta 5, euro truck simulator 2 *setarile high* ) Sau stiti un laptop bun pentru gaming pana in 1500-1800 lei?

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nope, e praf. Nu exista asa ceva. In banii astia abia-abia daca iti faci un desktop acceptabil pentru jocuri.

| xXL0w3DXx a răspuns:

Nu, e slabut si nu este laptop gaming bun doar daca bagi bani seriosi, mai bine ai loat un pc am vazut un pc cu 1900 de lei bunisor dar gta 5 iti va merge pe medium pe high nu stiu daca merge uite aici http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1481443/ bafta