| DarkAngell a întrebat:

Vreau si eu un metin2 care sa aiba level 250 sa fie multe evolutii sa cada itm multe pe jos... nu stiu sa va explic(de fiecare data cand bati pe cineva sa iti dea cadouri, daca se poate) si sa se faca bani foarte repede va rog eu am mai jucat pe un metin dar nu mai stiu cum se numeste rupeam tot dau Funda + vot inteligent
FUNDA! +VOT

Răspuns Câştigător
| Boss_Ratzoiu_2000 a răspuns:

Incearca Metin 2 GTH.Acum sunt off serverele, dar o sa le reporneasca(sper).Lvl maxim e 250, cad itm pe jos, sunt multe evolutii, la care trebuie pamflete care pica in v4.

| WantedBoy23 a răspuns (pentru Boss_Ratzoiu_2000):

Praf Cica Boss Esti un papa lapte ma Ala Gth e Virusat am cel mai bun antivirus

106 răspunsuri:
| DarkAngell explică:

Sunt baiatlaughing

| Digital112 a răspuns:

Www.metin2os.ro (dai pe horus ) : lvl max 250 iteme noi drop mare, iteme smechere, e cel mai tare metin de 250.

| POoteras_AnTonio_1997 a răspuns (pentru Digital112):

Mersi mult boss cel mai tare metin2 daca vr incearca metin2 exeduos

| Boss_Ratzoiu_2000 a răspuns (pentru Digital112):

Acum am facut cont, si se downloadeaza, sper sa fie tare.MS PT METIN

| April27 a răspuns:

Esti nebuna nu exista cu lv 250!

| aditzubmx a răspuns (pentru April27):

Ba butule hammer te da lvl 250

| SasukeSa a răspuns (pentru April27):

Ba exista mai multe si tu nu mai da rasp. hai - hui

| Alamycutzu a răspuns (pentru April27):

Sunt foarte multe metinuri ce lvl 255 sau 250 trebuie sa stii sa le cauti eu va dau un site sper sa va fie de folos sau mai bine scrieti asa metin2 lvl max 255 top liste si iti da peste 3000 de metinuri funda big grin

| ღღMirciuL0wღღ a răspuns (pentru April27):

Exista. metin2 mondial, metin2 osiris. sunt multe. tu esti nebun/a

| POoteras_AnTonio_1997 a răspuns (pentru April27):

Ba exista e metin2 hammer, mage si multe altele

| ravi a răspuns (pentru April27):

Ba da exista metin2 hammer uite aici linkul siteuluihttp://www.hammerm2.com/

| xF1n3Ti a răspuns (pentru April27):

Exista este metin2hammer te chiar 254 si te duci si te faci 255

| cretuclaudiu a răspuns (pentru April27):

Exista lv 250 si 255 exista invata metin ma!

| AlexandruShark a răspuns (pentru April27):

I-a scrie tu pe net Metin3D sau Metin2 Steel sa vezi ca exista... Numai vorbi aiurea daca nu sti!

| 99Andy99 a răspuns (pentru April27):

Exista chiar multe laughing)

| Ionut1Ghn a răspuns (pentru April27):

Cum sa nu ahaha exista si iteme plus 29 si 50 deci.

| reycelmai a răspuns (pentru April27):

ESISTA FOARTE MULTE SERVERE PRIVATE CU LEVEL 250 SI 255, SI SUNT UNELE CARE ITI DA INSTANT LEVEL 255! SI MULTE ALTE CHESTII! INTRI AICI:

https://www.google.ro/......https?/url

| Andaw a răspuns (pentru April27):

Ba da exista straight face

| 99Andy99 a răspuns (pentru reycelmai):

Asta-i hammer, altul cu lv instant 255?

| Sahasd a răspuns (pentru April27):

Ba exista

| Gabriel_Alexandru_1996_OwtD a răspuns (pentru April27):

Esti diliu metin 2 tim lvl maxim 300

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru April27):

Exista rolling on the floor si multe un ex iron

| NicolasGabriel a răspuns:

Frate iti spun incearca LuNaRIS-OnLiNe Metin2 si o saiti spun si cateva despre el big grin.
Intr-o ora si jumate faci lv103(asa e cu ninja, cu sura faci lv 108, cu war faci lv 115 si cu shamanu' faci lv 95)
eu sunt ninja si ma cheama Shmekerashu mam oprit la lv90 ca sa-mi fac P-uri si sa cresc waru.
Pe war sunt Santa si sunt lv60 happy.
Iti spun si 2 mici secrete:
1.Du-te sa cresti la demoni de la lv28 si iti pica o potiune LiLaS.
2.Du-te la orci si pe la a treia insula cand mergi spre centru du-te si batete cu unu care zici ca e din bakra(e mai la vale in jos)si iti pica cufar sau cheie de aur.
winking Funda :s

| Biancamaria9 a răspuns:

Hm...iti recomand LunaRis-Online mt2, max lv 255, armuri otel king1 king2 iar apoi king3 lv 105, armura aurie lv 120 armura rosie 130 posedata 150 king 4 lv 175 king 5 lv 200, 225, si ultima armura lv 245. (asa sunt si armele acelasi lv). Bai april, si restul care au zis ca nu exista de 250, uite ca exista multe, mai ales asta care e de 225. Mai invatati metin.winking

| ReusxD a răspuns:

Ba da este, caută pe siteul ăsta:
https://metin2magic.ro/
Sunt Metin2Fun,Hammermt2,metin2 energy,, revomondialmt2...etc sunt o gramadă.

| Nick2012 a răspuns:

Ce buti exista ba metinuri care au lv maxim 250. energymetin2, incearcal poti evolua itemele
Mai invatati metin ca nu prea stiti! laughing)

| xRebecaaa a răspuns:

Buna. :* Iti recomand Metin2 Hammer, iti da lv 254, si sunt kinguri de toate feluri la neg.de armuri, si sunt si arme faine, suuper faine la neg.de arme :* Incearca`l, poate o sa-ti placa. big hug

| F4T4L a răspuns:

Raspunsul meu e Hammermt2.Cand intri pe cont iti iasa din joc.Cand mai intrii odata iti merge si iti da cal militar, posedata+9, doua arme legendare, 1. 000. 000. 000yang si lvl 250. si iti mai da papuci de vant+ si masca emotiei.La negustorul de armuri si de arme, sunt toate armele din toate metinurile si toate armurile din toate metinurile si epice si legendare si mai ii in plus roba calugarului kaos de warr de lvl120.Toate itemele in magazine costa 1yang.Descarcati-l si fat-i cont daca nu ma crezi si osat-i dai seama ce fain e metinu ala.Hammermt2.Daca nu ma crezi intreaba-i si pe altii pe TPU.

| POoteras_AnTonio_1997 a răspuns (pentru F4T4L):

Ai dreptate dar itm+0 sunt cele mai bune si sunt numa modati

| DinuNicu1 a răspuns (pentru F4T4L):

Cine vrea sa verifice daca un metin e tare cauta videori cu el pe net, oricum ai dreptate e un joc tare

| Radu_Bogdan_1977 a răspuns (pentru POoteras_AnTonio_1997):

Man metin2 hammer ie gm mod

| Blonda00 a răspuns:

Digital112 dc nu merge sa-l descarc?

| Blonda00 a răspuns:

kiss

| vladutzumoartea a răspuns (pentru Blonda00):

Mai frate incearca metin2dark
itm noi rate 5000%sa mor eu.tongue
si te da lv 1 bati 2 animale si ai facut lv 250 dupa aia te duci la pescar si iti iei itm de acolo kinguri sabii... dupa asta te duci la uriel si dai pe lv 255 si te creste imd bani iti da 1kkkk din prima
funda?

| EzeQuielz a răspuns:

Nu e gamesiasi?

| LuffySecondGear a răspuns:

Metin2 mage e fain si de la 100 pana la 200 faci usor si poti sa-ti faci din otel king1 pana la armura de 250 si din batalie pana la arma de 250 eu m-am jucat si mi-a placut succes

| complicata2002 a răspuns:

Inn fine. metin2 hotstyle e foarte tare lvl max 250, itme se fac foarte usor (la evolutii trbe decat bani nu ci ingrediente.) 3 mape noi de lv 100, 130, si una nu mai stiu. Armuri rubin etc la mgazin

| NeyyMar11 a răspuns:

Http://pvp-metin2.ro/ iti da 1kkk de la inceput armuri si sunt foarte multi Game Master (GM) bafta la jucat

http://pvp-metin2.ro/

| vali54 a răspuns:

Incearca Revomondial MT2 este super tare cresti repede, faci bani repede ai iteme in shopuri...

http://revomondial.com/

si uite si un video cu prezentare dar are mult lag video-ul (din cauza la program)

https://www.youtube.com/watch?v=jQrv8zQrwx0

| Notifikatu a răspuns:

O sa iti dau un metin 2 care merge pana la +19 daca nu ma credeti scrieti pe net asinis-World Noul Metin2Mage big grin Ma gasiti cu numele rockbotom NInja 250big grin

| david4889 a răspuns:

Astia sunt cei mai prosti din lume apucate de metin2 hotstyle cresti de in 3 sau 4 zile faci lvl 219 eu atat am iti cad iteme bune intr-un minut ai 1.000.000.000 yang la dispozitie si e super tare nu asculta de astia.

| Bivolan_Florin_1994 a răspuns:

Metin2 hotstyle.
level maxim 255
eu in 2 zile am facut level 140
toate itemele de 54+9 de la magazin
epice arma de 255 de o pui de la lv 130.
LA magazin gasesti rubin arme de lv 65+9 armura albastra si sunt foarte multe evolutii.
la fierarul de epice cand evoluezi itemele iti cere decat bani
Sau
Metin2 hammer
te da level 254
ai Npk skill P, level 255, grad cavaleresc si marmura
LA shopuri gasesti toate itm-le din istoria metinelor.
Sper ca te-am ajutat.
Funda?big grin

| WantedBoy23 a răspuns:

Metin2 dar, Metin2 Osiris, Metin2 star.
Sper ca am Ajutat big grin

| cristian144 a răspuns:

La hammermt2 server 1 easter prima data ai lv 254 si ai 999.999.999 yang

| petrica25 a răspuns:

ITI RECOMAND METIN2 FINAL LEVEL MAXIM 250:http://metin2final.mt2.ro/index.php?s=home

| Zelphixeo a răspuns:

Hammer ma

| bogleaiulian a răspuns:

Metin2Omega este un server cu ratele 1000% itm noi evoluti noi staff de treaba, player on in fiecare zi, evente saptamanale.Va asteptam:X:X:X Site: www.metin2omega.ro

| Cronic a răspuns:

Metin2 tdl happy

| cretuclaudiu a răspuns:

Metin2yoneis-http://metinyoneis.com/index.php?git=descargas
Metin2energy-http://energymetin2.com/
Metiin2united-http://metin2united.com/
Si astea a fost toate metinurile bft la crescut sa fi pe top. Funda?

| SunshineJepu a răspuns:

April spanzurate plz ca esti ratat

| andreidovlete a răspuns:

Vrei cauta pe google metin2 hammer ca este.

| Gabriel_Alexandru_1996_OwtD a răspuns:

Poti sa joci metin 2 tim eu joc metin 2 united aici incepi de la lvl 30 si ai arme armuri bratari... +9 direct dar nu cade nimic inn schimb, la metin 2 tim acolo incepi de la lvl 1 diferite chesti eu iti recomand metin 2 tim cad la bani. FUNDA?