| SugarMommy a întrebat:

--Buna love struck Vreau niste metinuri -- Nu prea am preferinte dar ma intereseaza sa fie foarte multa lume,, Sa nu ai loc prin oras sa treci de ei puppy dog eyes.

Fundaa :* ( scuzati categoria )

Răspuns Câştigător
| xRebecaaa a răspuns:

Hei!
Păi : Metin2Hammer, Metin2Destros, Metin2Light, Metin2TDL, Metin2Syera, Metin2European, Metin2Xpm, Metin2Oriental, sper că te-am ajutat.Mie mi-au plăcut toate, și sunt foarte faine happy
Încearcă metin2Syera, ți-l recomand. :3 E super!

4 răspunsuri:
| Chawki a răspuns:

Alt obsedat/obsedata de metin laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| JumperGhost a răspuns:

Metin2Fun Metin3d Metin2European Metin2Steel Metin2Calypso Metin2 Arena metin2appolo Metin2B-zone Metin2gtx

| CelebrulAnonimmm a răspuns:

Metin2 Hammer
Metin2 DL
Metin2 Steel
Metin2 SunSet
Metin2 Ro
Metin2 Guabina
Metin2 Eternity
Iti mai poti alege multe altele de aici : http://topofgames.com/Metin2/