| ΛᄂΣX a întrebat:

Am intrat pe un cont pe siteul metin2ro si am dat distribuie iteme. Ce s-a imntamplat? am pierdut itemele sau ce? ca am vazut ca acolo arata un cadou si de asta am dat acolo. E ceva rau?

Răspuns Câştigător
| Zendor7k a răspuns:

Nu frate nu e nimic rau acolo probabil ai dat pentru ca si eu am patit.De sarbatori de Craciun a fost o promotie puteai sa intri la item shop dadeai ca tine distribuie iteme... intrain in depozitul de iteme speciale si luai cadourile erau 10 la numar si putea fi deschis 1 din 10 in 10 min sau din 30 in 30 numai stiu sigur deci nu e nimic rau bafta happy