| RandyOrtonRKO a întrebat:

Buna Ziua am si eu o intrebare. De unde pot descarca Hack De pescuit pentru metin2 ro dar sa mearga. dati-mi un link dau fundita love struck:X:X:Xlove struck

Răspuns Câştigător
| TechnoMix a răspuns:

Dami odata funda ca ti-am zis cum sa bag! plslaughing

4 răspunsuri:
| RandyOrtonRKO explică:

Dar mil poti face si mie sa mearga? adica sa mi-l faci tu baga id meu : dariuspirvu@yahoo.com si sper ca mil poti face pastram legatura pe id daca mil si faci iti dau funda si vot

| Angeleyzz a răspuns:

Mahh... sad. unde apas sa dawloadez hackul? ca nu-mi apare nimicacrying(. spuneti-mi repede. va rog :X:X.winking

| TechnoMix a răspuns:

O sa til dau dar sa imi spui daca nu stii cum sal instalezi sau daca nu stii cauta pe net :) http://fisierulmeu.ro/......t-exe.html (de pe link iti iei hacku)

| TechnoMix a răspuns:

Astepti secundele alea si apoi apesi pe download1