| AndySe19 a întrebat:

as dori si eu un server de metin 2 speed...un server sa se creasca bine,nici prea repede,dar nici prea incet! sa fie ceva in genul la original,nu cu modificari, daca este posibil sa aiba si toate itemele in magazine, nu sa trebuiasca sa le cumperi prin donatii sau nu stiu ce...astept raspuns dau funda! merci anticipat!

Răspuns Câştigător
| aladeieri a răspuns:

Http://www.metin2run.ro/

3 răspunsuri:
| OtravaDulce a răspuns:

Metin2imperia /metin2crack

| mitrutttzzz a răspuns:

Metin2yellow (lv 115 maxim cresti mai greu un pic de la lv 100; si se fac seturi foarte usor)