| beladavid a întrebat:

Buna Ziua! Cine imi poate da un server privat de metin2... Level maxim sa fie 99 sau 250...Inafara de metin2:mage; tim; fun; mondial; energy; buzau; tdl.

2 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Metin2xpm
http://www.sv1.metin2xpm.com/
E 90% PVP, are nivel maxim 250, rate de 900 la exp, yang, drop si tot felul de iteme la shopuri, itemele pot fi evoluate la fierarul legendar care e in Map1.Au si iteme noi si chestii faine de calarit(matura, dinozaur, sanie, capra, grifon, etc).

| LoveMetin2 a răspuns:

Metin2Explossive Metin2Dinamic Metin2Info Metin2Original Metin2DR metin2Arena Metin2Ezzy Metin2Tiber Funda?