| Valentin_Vali_1998_1858 a întrebat:

Buna ziua detin antivirusul avast si tot am cautat pe net licentele de activare. pana la urma am gasit dar problema este ca am de activat mai multe licente cum ar fi avast cleanup, vpn linia sigura si avast parole le-am cautat si nu le gasesc unde le pot gasi? Multumes

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Parola o gasesti numai daca platesti!

| Babacu_Viorel_1962 a răspuns:

Eu nu folosesc alt sistem de protectie decat cel ofetit de Microsoft, windows defender, si nu am probleme, daca umbli pe siteuri nesigure(XXL)poti sa instalezi si 10 antivirus si nu o sa-ti protejese PC-ul.