| Anonimus197568 a întrebat:

Este cineva care a cumparat un joc de pe site-ul G2A.com? Pentru ca vreau sa achizitionez un joc de pe acest site, dar imi este frica ca poate este teapa!

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Nu iti recomand, foarte multi se plang ca dau bani si nu le mai vine jocu, si ca au un suport de 2 bani. Eu recomand kinguin, mi-am luat CS:GO de acolo si sunt multumit. Nu am avut nici-o problema.

4 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Eu nu am luat niciodata teapa de pe g2a... dar vezi si tu ca vanzatorul sa aiba recenzie mare... cel putin 80%

| Karabatic a răspuns:

Sincer nu iti recomand,multi prieteni de-ai mei au cumparat de acolo, au dat bani, si n-au primit nimic.
Eu cumpar jocuri de pe Kinguin, Altex, Emag sau de pe siteul official al jocului
Funda?

| aLeXFotballClub a răspuns:

Nu iei teapa eu am luat Far Cry 4 si imi merge brici! Ai incredere in ei
Funda?

| Bolohan_Robert_R_1997 a răspuns:

Prietene nu cumpăra pentru ca eu am luat TEAPA MARE. am plătit cu cardul visa si miau luat toți banii de pe card....Iti Recomand Sa cumperi de pe altex eMAG.