| Tavi_Tudor_1973 a întrebat:

joc de obicei Minecraft, avand in vedere ca versiune 1.9 vine cu pasi repezi,am incercat sa ma joc pe snapshot si am facut o baza frumoasa,dar am gasit un spawner,am facut spawneru-l si nu se spawna mobi, spawneru-e era de zombie, am verificat nu eram pe paceful, ce sa fac idei.

1 răspuns:
| Daqqer a răspuns:

Daca nu s-au spawnat inseamna ca aveai torte puse in jur. Sparge tortele ca sa fie intuneric si o sa se spawneze. Daca nu aveai torte, posibil sa fie un bug.