| MicDarVoinic a întrebat:

Problema e in felu urmator am un stick de 8GB si unu de 16GB, vreau sa imi pun muzica pe el.
Am un folder cu 300 de melodii cand il pun pe stick se copie toate, dupa ce-l scot si il las 5 minute si iar il bag imi arata doar 40 -50 de melodii sad asta e pe ambele stick-uri, am format de fiecare data l-am pus pe NTFS. Care ar putea fi problema si de unde?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Cind il scoti ii dai intii remove din Windows sau nu?

| MicDarVoinic explică (pentru KodrutZ):

Nu-i dau sad pur si simplu il scot cand s-au terminat de copiat

| KodrutZ a răspuns (pentru MicDarVoinic):

Genial. Ia incearca un scandisk sau direct un format, iar cind copii da-i remove. Daca nu te lasa sa dai remove, atunci mai are treaba.

| Hitback a răspuns:

Incearca sa il formatezi pe exFAT daca nu merge incearca pe FAT. Sper sa mearga.bafta