| braga a întrebat:

Buna ziua/seara!
Am o problema. Am luat fraps(program cu care filmezi in timp ce te joci) totul bine si frumos pana cand am realizat ca el filmeaza invers adica daca il pornesc si filmez 5 sec personaju din joc cand ma uit la filmare il reda cu capun injos adica totul intors ...in fine ati inteles voi la ce ma refer... daca m-ati putea ajuta as fi recunoscator dau Funda useru-lui a carui sfat/idee mergewinking Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| asskickerr a răspuns:

Il pornesti cu winamp? Incearca alt player.

| babyliss89 a răspuns:

Pai amice trebuie sa iei bsplayerul si el iti va arata cum trebuie
pentru ca si eu il am dar nu inteleg de ce nu are sunet