| Eddy1995 a întrebat:

Buna ziua/seara as dori sa imi achizitionez o placa video sh pana in 190roni. Am vazut placa aceasta video : GigaBYTE Nvidia GTS 250 1gb 256 bit
Dar am o intrebare, cati watti imi trebuie la sursa ca sa functioneze? Daca stiti altfel de placi vdeo gen cea de mai sus va rog sa imi spuneti. DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| Doctor4Hell a răspuns:

O sursa de 450-500W e mai mult decat de ajuns.

| EnvyU a răspuns:

Eu am o sursa de 400 w si tine un gts 450 si un i3-540 deci nu ai nevoie de cine stie ce super sursa, dar sa nu fie dinaia DELUXE ca is de ****. Vezi ca poti sa iei placi video mult mai bune la 200 ron la second hand de pe forum punct computergames punct ro