| Andy_Andy_1999 a întrebat:

Buna ziua/seara/dimineata TPU! Vreau sa ma apuc de un server de San Andreas Multiplayer (SA:MP), asa ca dati-mi si mie nume pentru San Andreas Multiplayer (SA:MP). Cele mai frumoase nume (chiar si un nume) va primi fundita. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| QwertyBeast a răspuns:

Nu trebuie să îți dăm noi nume, îl poți folosi pe al tău, sau o porecla de-a ta. Oricum, nickname-ul nu contează atât de mult pe cât contează personalitatea ta happy.