| charlesLeclerc a întrebat:

Buna ziua;
Spuneti-mi va rog daca exista ceva riscuri atunci când aleg sa cumpar Windows și/sau Office de pe site-uri terțe.
Spre exemplu, nu înțeleg de ce la Altex e 700 lei același produs pe care alții îl vând cu 100 lei;
La prima vedere, site-ul spune ca oferă garanție si ca licențele sunt originale dar nu știu cum as putea verifica.

Dacă nu se considera reclama (caz in care postarea poate fi ștearsă), site-ul de pe care vreau sa cumpar e www.softieftin.ro

Ați cumpărat de la ei?

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Ei cumpara mai multe si de aceea au reducere.
Sau le primesc gratuit si le vand.
Eu am luat de pe olx tot in acelasi gen si nu am avut probleme.

| Caro34 a răspuns:

Buna! Poti cumpara! Verifici CD sau vezi daca se activeaza dupa instalare. Daca nu se activeaza, suni si ceri explicatii! In principiu, sunt OK! Nu am avut probleme niciodata! Numai bine!

| charlesLeclerc explică:

Am luat pana la urma și am instalat, s-a activat fără probleme