| Djibouti a întrebat:

TPU!
Am o problema cu placa video si poate, poate stiti voi cum sa o rezolv. Ieri mi-am bagat windowsul din nou si inainte sa mi-l reinstalez, in lista de unde aleg rezolutia monitorului aveam mai multe optiuni, dar acum, dupa ce mi-am instalat placa video, nu mai am atatea, de ce?
Placa video este instalata, este recunoscuta de catre calculator dar nu am aceleasi optiniuni la rezolutie.
Tin sa precizez ca am urmat aceiasi pasi ca de fiecare data cand imi bagam windowsul.
Descarcam ATI detector si urmam pasii necesari.
Stie careva ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| DuDDy24 a răspuns:

Daca rezolutia maxima pe care te lasa sa o selectezi e rezolutia maxima a monitorului e perfect normalwinking
Daca vrei o rezolutie anume care nu e la "screen resolution" intra in catalist control center si ai acolo mai multe optiuni de rezolutiewinking