| DrAgOs1655 a întrebat:

Buna ziua TPU.As avea si eu nevoie de ajutor in legatura cu un server de minecraft.Am facut tot ce trebuia dar cand deschid serverul imi zice:
**** FAILED TO BIND TO PORT!(poate multi dintre voi stiu eroarea).M-am uitat la mai multe videouri si tutoriale dar nu au mers.Tin sa precizez ca am router Huawei SmartAX MT882, am facut port forward, in server.propertis am totul in regula am incercat la server ip sa pun IPV4-ul dar n-a mers nici cu el nici fara el. Daca stie cineva va rog ajutati-ma.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| TudyCFR a răspuns:

Cauta ceva forum cu servere minecraft si cere acolo ajutor poate te ajuta acolo cineva.

1 răspuns:
| DrAgOs1655 explică:

Stii vreun site?