| tesparg a întrebat:

Buna Ziua! TPU daca se poate sa imi lasati un link cu jocul minecraft si un cont daca se poate sa nu fie jucat de loc pe acel cont va rog mult de tot din inima

Astept raspunsuri repede!

3 răspunsuri:
| CrappinMorth a răspuns:

Alt copil de 10 ani care n-are bani.
Jocul costa 28 euro (150+ lei) crezi ca iti va da cineva cont?

| tesparg explică:

Adresa mea de mess este (raduradu690@yahoo.com) nu lasati contul aici ci lasatil pe mess mie

| tesparg explică:

Copile nu te mai baga eu acum m-a ajutat un prieten nu trebuie sa dai nici un ban doar il descarci si gata iti pui un nume si poti sa te joci si nu mai da comentari prostesti