| Karol_Selejan_1976 a întrebat:

Buna ziua TPU. Ma puteti ajuta cu un cod de san andreas? Care este codul sa ai un tractor

2 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Acum o sa va arat cum sa faceti rost de tractor in GTA San Andreas folosind parole.

Pentru a pune mana pe un tractor in GTA San Andreas v-am pregatit o parola cu care o sa aveti pe drum doar masini de la tara.

Aceasta parola nu este o parola pentru tractoare la GTA San Andreas ci este o parola care schimba toate masinile din joc cu unele de la tara si astfel este imposibil sa nu dati peste tractor.

Parola pentru trafic cu masini de la tara o este FVTMNBZ si trebuie tastata in timpul jocului, pentru a dezactiva-o dupa ce ati facut rost de tractor trebuie sa o mai scrieti odata

| Romananiaanfibie34 a răspuns:

Nu e cod de tractor.