| NoName2332 a întrebat:

Buna ziua TPU. vreau si eu un metin2 PVP CLASSIC. armele cele mai mari sa fie sirius neisufletite clopot evantai de 80 si armura sa fie posedata. sa fie pvp sau pvm FUNDA VREAU CAT MAI RPD RASPUNS NU VREAU METINE CU ITEME 2012 2011 2010 ETC DOAR CLASSIC

Răspuns Câştigător
| florin70 a răspuns:

Metin2tga.ro classic iti da lv 99 trebuie sa faci doar itm cu bonusuri, bonusurile pica foarte repede big grin mult noroc:tongue Fundabig grin

1 răspuns:
| ThEEmperoR a răspuns:

Metin2 TIM (n-am mai dat site ca se gaseste usor), Www.metin2x.ro, www.metin2gx.ro si www.metin2fun.ro.