| Error4044 a întrebat:

va rog frumos sa imi spuneti daca stiti unde pot gasi jocul Kao orice runda pe internet fara sa fie cumparat. Dau funda la cel mai bun raspuns multumesc frumos! happy happy happy

Răspuns Câştigător
| Vidacu69 a răspuns:

Te pot ajuta eu big grin. Din unele motive acest site TPU nu favorizeaza pirateria si nu iti pot lasa link cu el sad. Dar tot te pot ajuta big grin adauga-ma pe mess : gabi.gabriel642@yahoo.com sau pe skype : gaby_gaby_451 si iti dau link big grin. BAFTA!

1 răspuns:
| Error4044 explică:

Gata ti-am dat cerere pe mess