| Swaggiiee a întrebat:

Bunăă TPU! Mi-am luat Metin2 ieri laughing. Mi-am făcut cont, dar nu primesc e-mailul de confirmare.....Deja are 24 de oree! Am căuat şi în Spam, peste tot! Fundăă!

7 răspunsuri:
| geison99 a răspuns:

Depinde ce metin daca nu e metin2ro poti intra in cont fara activare pe email

| Swaggiiee explică (pentru geison99):

Mdaa...din pacate este metin2 ro...Dar as putea intra cumva pe cont?

| ddcBMW a răspuns:

Buna! E cumva Metin2United? Daca e ala, e ceva normal.Si eu am mai multe conturi si tot asa primesc e-mail-urile:dupa o zi. FUNDA?

| Swaggiiee explică (pentru ddcBMW):

Nu...este Metin2 ro

| ddcBMW a răspuns:

Joc si pe RO si de fiecare data imi trimit e-mail-urile imdediat...

| ddcBMW a răspuns:

Dai retrimite e-mail de confirmare.

| Swaggiiee explică (pentru ddcBMW):

Am dat...si nimic sad