| Ciux a întrebat:

BUNAAAAAA! M-am plictisit, nu mai stiu ce jocuri sa descarc pentru pc. Ati putea sa imi ziceti si mia niste jocuri nu conteaza mai vechi sau mai noi. Acord funda! Ma plictisesc.

Răspuns Câştigător
| Cypry4n a răspuns:

Incearca seria TOTAL WAR, splinter cell, COD(dar cred ca ai jucat) battlefield
Fan fotball football manager, FIFA, PES
pROTOTYPE, ASSASINS CREED, FAR CRY1 (Subliniez 1) OPERATION FLASHPOINT
Racing -driver,dirt, forza motosport, F1,
virtua tenis 4/top spin4
FROM DUST(un joc belea rau)
batman,just cause,mmafia,MAX PAYNE,dead space,MEDAL OF HONOR,GHOST RECON,
stronghold,rise of nation,ligue of legends
TRINE, LIMBO,OIO, ANGRY BIRDS, plant vs zombie

FUNDA?
P.S -ce e o funda

4 răspunsuri:
| FCBayernMunchen a răspuns:

Alien vs predator 2010 game hd

| IAmAnonim a răspuns:

Max payne 2, gta san andreas

| vladvladut67 a răspuns:

Tom Clacy's Splinter Cell Convivtion. Sper sa-ti placa. O zi buna

| Ciomega a răspuns:

De descarcat: [Prototype], Free Running, The Incredible Hulk si Infamous 2 sau 1.
In browser:Crumpled pe arcade pre hacks si Xrunner.