| Trefla91 a întrebat:

Ca sa joc FIFA 14 online pe xbox 360 trebuie sa ai cont GOLD sau merge si fara ca nu reusesc sa joc n ultimate team si nu stiu de ce. lamuriti.ma si pe mine care e treaba de ce nu merg jocurile online. Nici GTA V nu il pot juca online. A mers o singura data ambele jocuri dar nu stiu cum am facut sa mearga

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara gold nu poti face nimic online pe xbox. atunci ti-a mers ca ai avut bulan si ai cazut in ziua cand dau ei gold gratis. si acum o saptamana au dat gratis 2 zile pe gold. o data la 6 8 luni mai fac asa.

1 răspuns:
| Trefla91 explică:

Mersi mersi. dar gasesc pe undeva toate updateurile de la echipe adica cu noile transferuri. e o optiune in joc cu download ea server ceva de genu dar imi reseteaza echipele p care le fac