| Nemessis a întrebat:

Ca sa te joci counter strike 1.6 online trebuie sa ai steam?

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Nu este neaparat poti juca online (multiplayer) si cu o versiune Non-Steam sau cu orice alta versiune.
Steam-ul te ajuta insa mult mai mult (joci mai bine cu steam) insa nu ai nevoie de el pentru a putea juca online.

Bafta!

2 răspunsuri:
| oK3 a răspuns:

Nu, sunt servere steam, si sunt non-steam sau mai sunt steam and non-steam de ambele dar nu iti tebuie cele mai multe servere dunt non-steam
primesc fundă?

| CS45 a răspuns:

Nu trebuie sa ai steam ca sa joci cs.