| silicalex1999 a întrebat:

Cam ce jocuri merg pe Pc cu 1gb ram si procesor dual core de 2.20 ghz Dau funda pentru cele mai bune jocuri.(ps sa nu fie cu impuscati sau bataie ) dar poate sa fie gen gta

2 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Nu prea sunt multe jocuri care sa mearga pe pc-ul tau nu stiu un nfs mai vechi gen most wanted primul aparut sau hot pursuit ala din 2002 gta vice city starcraft ala vechi, sims altele nu imi mai amintesc astea sunt ce jucam cand eram copil

| nadasanpaul a răspuns:

Mafia 1, euro truck simulator 1, metin2, minecraft, company of heroes 1, starcraft 1 şi cu lag 2, nfs carbon, poate nfs most wanted black edition, warcraft 3 şi cred că sunt destule