| daniel4all a întrebat:

Cam ce placa buna mi-as putea cumpara? As vrea ceva mai puternic! Ma puteti ajuta? Va rog!(funda)

Răspuns Câştigător
| DragosGr a răspuns:

Nvidia GeForce GTX 590(funda)?

3 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Placa video placa de baza placa de intins parul? numai tipi inteligenti pe aici ma frate

| biancaa30 a răspuns:

Ceramica.
Dar te sfatuiesc sa incerci intinsul cu peria. (tine mai mult si e mult mai sanatos pentru par)

Si placa e ok. insa vezi rezultatul dorit mult mai bine cu peria. (funda?big grin)

| biancaa30 a răspuns:

Din ceramica. insa te sfatuiesc sa incerci intinsul cu peria.(e mult mai sanatos+ca tine mai mult)

Si placa e ok. insa cu peria obtii rezultatul dorithappy (funda?)