| NoNameAnonim a întrebat:

Cand am descarcat Metin2 de pe siteul Metin2.ro, l-am instalat, dar cand sa dau sa pornesc jocul imi apare o eroare : Sorry, your system does not supported grapichs 3D please check your hardware and system coonfigeration then try again!
Ce sa fac? Va rog ajutati-ma! Am windous Xp! si mia merss! dar acum numai imi merge! De ce?

Răspuns Câştigător
| AlexandruCool a răspuns:

Asta apare din cauza ca n-ai instalat driveru' pentru grafica! Asa mi s-a intamplat si mie, apoi mi-am dat seama ca uitasem sa bag un driver! Downloadeaza-ti nVIDIA si iti garantez ca o sa-ti mearga dupa! Funda?

2 răspunsuri:
| Rootkit a răspuns:

Pc-ul prost ia-ti ce trebuie pentru a merge pc-ul si jocurile bine

| MoTyyLeoniss a răspuns:

Asa imi face si mie ie din cauza ca nu ai placa video buna dar eu am asteptat 2 sau 3 saptamani si peurma mia mer dc nu-ti merge nici asa ia-ti ATI driver dupa net si il instalezi si o sati mearga bafta