| anonim_4396 a întrebat:

Cand apare Counter Strike Global Offensive? plsss funda!

4 răspunsuri:
| Mynu21 a răspuns:

Nu se stie sigur cand apare. Undeva prin 2012 sigur.Eu cred Februarie-Martie dar daca te interesaza a aparut versiunea beta.

| Brâncuşi a răspuns:

Salut apare pe 23 martie 2012happy...Cumpara si tu revista level si iti da foarte multe informatii.Salut.

| Rosca_Paul_1996 a răspuns (pentru Brâncuşi):

Suntem in 6 iunie si inca nu a aparut

| Brâncuşi a răspuns (pentru Rosca_Paul_1996):

Prietenas a aparut beta, de cand e aparut, multi se joc dar nu a aparut GRATIS dar el ca joc e gata de mult, il poti si donwloada dar te poti juca numai cu botistraight face Online e camthinking DE la 10 euro in sus...Bafta!