| popandau36 a întrebat:

Cand apare gta 5 first person pe xbox 360 si ce trebuie sa fac ca sa il am si eu in first person. adica cum sa il schimb? Trebuie sa cumpar alt gta sau ce?

Răspuns Câştigător
| Anonimus197568 a răspuns:

Chestia pentru first person este doar pentru console next gen(ps4 si xboxe one si pentru pc) in acestea s-au adaugat si animale mai multe, si trafic mai intens si firts person si vegetatie si natura mai densa si mai frumoasa. Poti sa cauti pe youtube sa vezi comparatii intre varianta de gta 5 pentru ps3/xboxe 360 si varianta de ps4/xboxe one

2 răspunsuri:
| VladyXR a răspuns:

E doar pentru Xbox One si PS4, asa am inteles eu.

| paraschi123 a răspuns:

HostName: RPG.VZG.RO-Level 3+1.000.000$
Address: 89.33.242.184:7777
Players: 0 / 50
Ping: 13
Mode: Romania RPG|v2.2a|
Map: Los Santos