| anonim_4396 a întrebat:

Cand apare mafia 3? Ca mafia 2 l-am terminat si vreau sa aflu ce se intampla in continuare.

Răspuns Câştigător
| Cosmotel a răspuns:

Nu se stie inca nimic de mafia 3.
ai incercat si add-onurile pentru mafia 2?

3 răspunsuri:
| Cosmotel a răspuns:

Nu stiu cum sa le zic. expansionuri."episoade" in plus la povestea originala.

| Cosmotel a răspuns:

Pai de unde ai facut rost si de mafia 2. daca l-ai luat pe o cale mai neortodoxa, le gasesti tot acolo. Mafia 2 DLC. au aprox 700 mb toate.

| Cosmotel a răspuns:

Stai linistit ca-ti spun sigur ca nu apare anul asta, nici anul viitor. din moment ce nu-i anuntat. mafia 2 a fost anuntat cu 3 ani inainte sa apara. si gandeste-te ca primul a aparut in 2002 si al doilea in 2010.