| MO231 a întrebat:

Cand dau pe imaginea jocului Assasins creed imi spune please insert the cd. ajutor dau funda

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Dezarhivezi ce este in arhiva crack.si fisierele le copiezi, si dai paste-replace in C-program files-ubisoft-assasin creed!
si crackul ti-l dau eu pe privat

3 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Trebuie sa ii copiezi crack-ul il gasesti in imagine lui dai click pe el open/explore si cauti unde scrie crack/bin/hoodlum.

| Assassins a răspuns:

Iti trebuie un crack dai copy and paste unde ai folderul. Dami id tau de mess te ajut euwinking

| MO231 explică:

N-am crackul