| tomoiagaviorel a întrebat:

Cand deschid Sniper Ghost Warrior, se incarca putin si dupa imi scrie ca Programul nu mai functioneaza.Imi puteti spune de ce?

2 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Ma gandesc ca poate ai vreun fisier eronat pe acolo, incearca sa il instalezi iar, si baga-l in Local Disk C, lasa totul bifat la instalare si incearca vezi daca merge...

| Tigrrr a răspuns:

Probabil ca ai stins calculator-ul in timp ce rula jocul, daca nu iti mai merge stergel si reinstaleaza-l