| thebest97 a întrebat:

Cand intru in cs, il am pus pe d3d dar cand il minimalizez, adica il pun in bara si intru din nou mi se vede ecranul negru dar inca se mai aude, stie careva cauza, dau funda!

Răspuns Câştigător
| ReLaKzZz a răspuns:

Salut! Deci in primul rand ca sa nu iti mai apara acel ecran negru trebuie sa iti setez CS-ul pe modul OpenGL, iar ca sa poti face acest lucru ai nevoie de un driver compatibil 100% cu placa ta video si cu sistemul de operare pe care-l folosesti! happy Bafta!