| LupascuPaul a întrebat:

Cand intru in metin mi se incarca 2 liniute apoi dupa aprox 10 minute in apare HACK_SHIELD_ERROR:HSERROR_HSUPDATE_TIMEOUT apoi daca dau ok imi apare HACK_SHIELD_UPDATE_ERROR
Cine poate sa-mi dea o versiune noua din 2014 a hshieldu-lui

1 răspuns:
| NAdrian a răspuns:

Daca te referi la metin2 ro poti sa iei de aici hackshieldul care il posteaza Admini (il stergi pe al tau si copi pe ala stergi folderul hackshield)

http://board.ro.metin2.gameforge.com/......dex52.html

Sfatul meu
Incearca sa te lasi de acest joc.
Acu poate nu o sa iei in seama sfatul zicand ca ce poate sa iti faca un joc.
Peste 2-5 ani o sa vezi ca am avut dreptate,doar ai pierdut timpul,in loc sa citesti aura sabiei si eu mai stiu ce, citeste o carte in realitate, ai un caracter care esti chiar tu, nu te ingriji de alt carcater, de pe metin.