| Shann a întrebat:

Cand intru pe metin pe PC de ce imi apare totul cu alb? Toata imaginea, caracterele, regatul...tot! Ce as putea face sa se vada iar normal? Va rog spuneti-mi.

4 răspunsuri:
| Shann explică:

Degeaba, am ceva bug si nu pot rezolva asa usor, am incerat mult.

| Ionutz4821 a răspuns:

Intra in optiunile jocului si uitete pe acolo sigur gasesti funda?

| Ionutz4821 a răspuns:

Asta e Intreaba pe GM ce naiba sa rezolve bug ce metin mai e si asta? x-(

funda?big grin

| Dragomir_Seby_1988 a răspuns:

Ti-ai schimbat windosul cumva ca si mie imi mergea anul trecut dupa aia cand mi-am schimbat windosu la fel ca la tine totul alb