| XJaymunX a întrebat:

Cand intru pe minecraft este totul ok dar cand dau sa intru pe server spune "io.netty.handler.timeout.readtimeoutexception" si asa imi zice mereu daca știe cineva rezolvarea va rog sa-mi spuneti. Dau funda

Răspuns Câştigător
| bogdan1414115151 a răspuns:

Am patit si eu aceasta eroare din pacate nu prea stiu cum am rezolvat-o ca acum m-am lasat de minecraft dar incearca sa iei noua versiune de Java sau poate fi de la internet eu cand am patit asta trebuia sa schimb windowsu' si imi mergea dar no,
incearca sa reinstalezi java-ul