| AndreiRoG a întrebat:

Cand mi se incarca gta 5-ul si intru in story mode merge bine in loading dar, cand intru mi-l arata putin pe fraklin o secunda cred si imi da crash nu e din cauza pc ul meu ajutor.

1 răspuns:
| iLexy25 a răspuns:

Buna,poate ca:
a)Ai prea multe jocuri/fisiere in PC si merge foarte greu iar GTA V este un joc care necesita multi GB deci.
b)Jocul are o problema.Ai putea sa il re-instalezi/dow nloadezi
c)Poate PC-ul e prea vechi
d)Ai incercat sa dai restart?
e)Daca nu merge nimic, pai, te poti duce la cineva care se pricepe mai bine...(Nu stiu csz si eu mai am probleme de acest gen dar cu alte aplicatii)