| EnvyU a întrebat:

Cand mi se incarca harta in league of legends mi se schimba sensitivitatea la mouse, de fiecare data trebuie sa o dau inapoi cum vreau ca se schimba mereu.
Mai pateste cineva asa? nu imi facea asa, o fi de la patch? nu stiu ce sa ii fac, am driverul de la mouse dar nu are nici o treaba, razer diamondback.

1 răspuns:
| XxELOKxX2013 a răspuns:

Razer diamondback nu este chiar cel mai bun mouse din lume...deci s-ar putea ca el sa revina la viteza lui initiala (sau cea din fabrica mai precis) cand intri in joc, nu prea sunt multe chesti de facut in cazul asta..incearca sa mai cauti pe net