| claw12 a întrebat:

Care ar putea fi raspunsul intrebari?
Ce abreviere a cuvantului duel folositi cu jucatori de metin2?
Imi trebuie la inregistrarea pe mt2 history.

7 răspunsuri:
| rekinash a răspuns:

Nu se folosesc abrevieri. Duel deja are 4 litere, eventual expresii de genul "dai cu mine", "faci cu mine" sau direct click pe "duel"!

| FanW a răspuns:

Go

| AnDyTzU12 a răspuns:

Eu sa fiu sincer folosesc expresia:,, Vrei sa faci un PvP?''

| aroneston5 a răspuns:

Auziti stie cineva raspunsul la intrebarea lui "claw12" dar concret ca si mie imi trebuie

| Reloader a răspuns:

Ba scrie aller

| RAzBOINIC44443 a răspuns:

Nu stie nimeni cineva care a incercat si i-a reusit

| Vernica_Edy_1992 a răspuns:

Mai demult era alta int acum a schimbat ca sa nu mai aiba toti acces dc afltai ziceti-mi si mie