| W3ZzoRe a întrebat:

Care Are Cont Pe Metin 2 Tim Pe Srv Chaos si mi-l da Dati Email pe idu asta W3Zzor.Mortalu@yahoo.com Trimiteti Email Contul Bun Cu Iteme Si Etc Ia Fundatongue

2 răspunsuri:
| ThatsMethod a răspuns:

NextGen are dreptate.N-ai cap pe umerii aia? Sau ti-a zburat din cauza unui accident cu hidrantul? happy Ba, am 5 sfaturi pentru. tine:
1.Lasa-te de metin
2.Omoara-te
3.Conturile se dau prin bani
4.Fa-ti dracu` un cont singur
5.Nu toate propozitiile se scriu cu litera MARE.

| NextGen a răspuns:

Ma sa iti zic eu ceva crezi ca cineva ar fi atat de prost sa isi dea contul bun cu iteme pentru o funda ma?

Gandeste si tu cu capul ma!