| LegionAnonymous a întrebat:

Care credeti ca este cel mai bun campion din League of Legend?

Răspuns Câştigător
| BlackNinja a răspuns:

Jax,Katarina,Yasuo,Rengar,Zed,Nasus.Dar eu tot cu Katarina jucam deoarece mi se parea cel mai bun campion(campioana).

2 răspunsuri:
| UtilityHelper a răspuns:

Pai. hai sa-ti spun ceva : ideea de cel mai bun campion este o totala TAMPENIE.CEl mai bun este acela cu care stii sa joci cel mai bine. de ex: o fi fizz cel mai bannat in diamond dar cineva care nu stie sa joace ce el(pur si simplu nu stie sa joace fizz) este total inutil intr o echipa.

| MrAndrew a răspuns:

Jax - 1350
Yasuo - 6300
Fizz - 6300
Katarina - 3150
Ti-am spus niște campionii care au un ban rade de 70-80% in Ranked până în divizia Diamond.