| ssstef99 a întrebat:

Care e diferneta dintre xbox 360 simplu si xbox 360 slim si daca pot rula pe unul dintre xboxuri youtube sau sa intru pe browser sa pot vedea filme?
! DAU FUNDA!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Diferenta este ca Slim face o conexiune wi-fi pe cand cel simplu are doar conexiune LAN, Slim face mai putin zgomot, este mai subtire, in rest la caracteristici, procesor, placa video, ram sunt la fel. Instalezi pe oricare din ele Internet Explorer si poti vedea filme. Aplicatiile Eurosport, Vevo, YoutTube și Internet Explorer sunt gratuite in Xbox Live. Aplicații gratuite:
Entertainment - Internet Explorer, YouTube
Gaming -Twitch, Machinima
Sports-EuroSport, Red Bull TV, NBA
Music-Xbox Music, Deezer