| sebioltean300000 a întrebat:

Care este cel mai bun metin 2? Dar cel mai populat? Cel mai bun raspuns primeste funda

2 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Incearca sa te lasi de acest joc.
Acu poate nu o sa iei in seama sfatul zicand ca ce poate sa iti faca un joc.
Peste 2-5 ani o sa vezi ca am avut dreptate,doar ai pierdut timpul,in loc sa citesti aura sabiei si eu mai stiu ce,citeste o carte in realitate,ai un caracter care esti chiar tu, nu te ingriji de alt carcater, de pe metin.

| Tekh a răspuns:

Cel mai populat este Metin2 Hammer dupa parerea mea.Si cred ca este si cel mai bun....doar de asta e populatlaughing Mie nu imi place pentru ca e prea aglomerat si e macel pe PVP... daca nu ai incercat inca incearca-l