| mihail33 a întrebat:

Care este cel mai bun metin 2 din lume? Va rog ca eu vroiam pe united dar nu merge ca s-a inchis. Si vreau sa ma joc pe cel mai bun.

Răspuns Câştigător
| Kraxy a răspuns:

Http://pvp-metin2.no-ip.info/index.html
GM iti da lvl 127 si la inceput primesti:
-king1
-king2
-king3
-king4
-king5
-king6
-iteme epice(rinata, sabii legendare etc.)
-bonusurile sunt CON,STR, INT, DEX+35(asta e naspa)
in rest e super
sper sa iti placa
spor la DUELLURI!

3 răspunsuri:
| mihail33 explică:

Ms mult imi merge Http://pvp-metin2.no-ip.info/index.html dar cateodata nu

| mihail33 explică:

Am gasit unul si mai bun :epic metin 2 toate sunt gratis la magazin si sunt si +9

| BillGHETZ a răspuns:

Mai, eu iti recomand metin2rospeed, nu o fi cel mai bun da se creste super bine, XP forte bun iteme bune, Gm-ul este bun cu playeri, etc. link : www.metin2rospeed.ro