| RobY_3853 a întrebat:

Care este cel mai bun NFS la ora actuala si de ce? Inafar de ngs the run!

Dintre hot pruist si nfs shi2 care este mai bun

2 răspunsuri:
| Krosom a răspuns:

Hmm, pai NFS-ul care imi place cel mai mult este NFS Hot Pursuit 2010 fiindca poti fii si politist, dar si cursar. Daca vrei sa ai cel mai nou NFS, incearca Need for Speed Most Wanted 2012, are grafica foarte buna, dar este foarte greu, crede-ma!

| SƬƐFΛИ a răspuns:

Eu ti-l dau pe Need for Speed Most Wanted e la moda.
Si are grafica super.E cu curse dar la inceput poate nu o sa iti placa, dar mai incolo o sa te joci incontinu.